Kreatywni Top 3

Agencja Eventowa Warszawa, 185 punktów

Myślachowice

WojtasLEG87, 69 punktów

Kraków

mglodzik, 50 punktów

Gdynia

Lista briefówJak zwiększyć sprzedaż kalendarzy w drukarni on-line?

Chcemy zdecydowanie zwiększyć ilość zamówień na kalendarze na rok 2017. Dlatego szukamy pomysłu na prosprzedażową, internetową kampanię display kalendarzy na rok 2017, rozpisaną na 2-3 kreacje.

Zakończony
6 16258 4

Kampania otwarcia salonu

Wypromowanie nowego salonu sprzedaży (miejscowość: Tychy) wśród stolarzy. Salon będzie posiadał oprócz produktów i usług również dużą część ekspozycji - gotowych rozwiązań do kuchni, pokoju czy też garderoby.

Zakończony
2 3914 1
REFERENCJE
Zaangażowanie społeczności IDERIA umacnia moją wiarę w istnienie bezinteresownej potrzeby wspierania innych i dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Styl współpracy z IDERIA jest tym rodzajem jakości do jakiej nieustająco chcę dążyć.
dodano przez Fundacja Zdrowia ESCO w dniu 25-08-2013

Szukamy pomysłu na kampanie on-line dla drukarni CHROMA

Chcemy zbudować świadomość i potrzebę używania naszej nowej innowacyjnej usługi. Wyobraź sobie, że możesz wybrać grupę docelową z naszej bazy danych lub przesłać swoje kontakty z CRM czy systemu księgowego i w kilka minut uruchomić wysyłkę spersonalizowanych przesyłek listowych. Życzenia świąteczne? Urodzinowe? Czas na zmianę opon? Oferta kredytowa ? a może systematyczne wysyłanie korespondencji informacyjnej dla klientów? To wszystko można zrobić za pomocą DirectMailing w wygodnie, szybko i bez problemu.

Zakończony
8 31735 7