Jak zwiększyć sprzedaż kalendarzy w drukarni on-line?

Ilość pomysłów: 6
Wyświetleń: 16671
Użytkowników: 4

Start 2016-11-27 14:58
Deadline 2016-12-11 00:00
Budżet od 10 000 PLN netto
Budżet do 30 000 PLN netto

Opisz organizacje w kategorii branża, wielkość, pokrycie geograficzne, etc.

Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy druk on-line i zbudowaliśmy jedną z najnowocześniejszych drukarni w Europie. Zatrudniamy dzisiaj 300 osób. Chcemy być drukarnią pierwszego wyboru dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnej jakości wydruków, dostarczonych pod drzwi w rekordowo krótkim czasie i świetnej cenie. Rozwijamy się cały czas i cały czas inwestujemy w automatyzację oraz jakość obsługi.


Napisz gdzie i jak się komunikujesz dotychczas.

CHROMA przynosi radość z druku. Staramy się wyznaczać trendy w druku przez internet. Cenimy odwagę, radość, szczerość i dokładność. Jeżeli chodzi o dotychczasowy sposób komunikacji jest on na razie bardzo transakcyjny, informacyjny, pro-sprzedażowy. Chcemy zachować cel ale dodać trochę komunikacyjnej przyprawy - kreatywności.


Opisz problem, który chcesz rozwiązać

Chcemy zdecydowanie zwiększyć ilość zamówień na kalendarze na rok 2017. Dlatego szukamy pomysłu na prosprzedażową, internetową kampanię display kalendarzy na rok 2017, rozpisaną na 2-3 kreacje.


Ludzie, na których chcesz wpłynąć

Agencje reklamowe, firmy różnej wielkości. Generalnie wszyscy, którzy chcą zamówić kalendarze na nadchodzący rok.


Co chcesz osiągnąć?

Bardzo szybko zwiększyć ilość zamówień na kalendarze poprzez statyczne/interaktywne/animowane bannery on-line; ten konkurs ma pomóc nam znaleźć pomysł na to jak powinny one wyglądać i co powinny komunikować.


Co Cię wyróżnia?

Wysoka jakość produkcji Bardzo szybka dostawa Różnorodność


Komentarz do budżetu

Podana kwota to kwota na zakup mediów do kampanii. Media kupujemy samodzielnie, podobnie jak samodzielnie wypracowujemy grafikę na podstawie pomysłu.


Dodaj wszystkie swoje uwagi i komentarze

Mniej więcej co dwa tygodnie będziemy publikować 1 brief i za każdym razem wybierzemy najlepszy pomysł i wyróżnimy go nagrodą finansową w wysokości 1000 pln brutto LUB wouczerem na druk w wysokości 1500 pln brutto.